PROIECTUL ANULUI la Gala comunității Bihorene din 2017

Clubul Rotary Oradea 1113 a predat Inspectoratului Școlar Județean 166 de table magnetice destinate claselor de copii cu nevoi speciale din Bihor. Banii necesari achiziționării acestor table au fost strânși în cadrul primei ediții a evenimentului “Rotary Golf Charity Cup”. Acest demers a câștigat premiul PROIECTUL ANULUI la Gala comunității Bihorene din 2017.

În această serie de videoclipuri stăm de vorbă cu Luminița Popa, vicepreședinte și co-fondator al Fundației Comunitare Oradea, organizatorul Galei și cu Călin Păcurar, membru Rotary 1113 și organizator al Golf Charity Cup. Mulțumim încă o dată tuturor sponsorilor care au făcut posibilă achiziționarea celor 166 de table magnetice pentru cei 1.335 de elevi cu nevoi speciale din județul Bihor, partenerului nostru, Inspectoratul Școlar Județean Bihor, și dorim să reconfirmăm angajamentul Clubului nostru față de proiectele educaționale!

Parteneri: Euriteh I VPK Packaging Salonta I MyDeck I Decitex Ro I BMW Grup West Premium - Oradea I Croaziere.ro I Millésime I AutoPerform Chiptuning I Corporactive Consulting I Gonflabilele Lui Alex I ReWine Bar I Mobiversal I Gelateria Mozart Oradea I PrettycarMobil I KingsLand Country Club I GolfLab Academy I GolfRoom I Prietenii Veseliei I VBF INGINERIE I Spitalul Pelican I Inspectoratul Școlar Județean Bihor I Chef Tiberius - Culinary Marketing I DronaOradea I ROTARY ROMANIA 2241 District I ROTARY ORADEA I ROTARACT ORADEA I Bihor Online - Bihon RO I Digi24 Oradea I Golf în România I

PROIECTUL ANULUI: Rotary Golf Charity Cup – 166 de table magnetice pentru clasele speciale

Gala Comunității Bihorene – PROIECTUL ANULUI 2017: Rotary Golf Charity Cup

Fundația Comunitară Oradea: proiectele de dezvoltare a comunității